Press "Enter" to skip to content

Povinnosti každého muže

0

Každý muž ocení schopnosti žen, díky kterým dovedou být nesmírně silné a zvládat všechnu práci více než bravurně. Rovněž tak ocení i ženy muže, kteří jsou si vědomi toho, co všechno je potřeba k tomu, aby z nich byli chlapi, na kterých se dá spolehnout a mohly se nimi chlubit.
A k tomu potřebují splnit nějaké povinnosti, které se od nich očekávají a přispějí k tomu, aby od nich ženy nikdy neodvracely zrak a byli pro nich přínosem.
polibek na jachtě

..1         FINANČNÍ POVINNOST

Není pravidlem, aby se o finanční situaci v rodině postaral muž. Ovšem bývá tomu tak zvykem a každá žena počítá s tím, že bude mužský příjem tím hlavním, který rodinu uživí. O nic méně se ženy spoléhají i na to, že jich muž v době jejich rodičovské dovolené zabezpečí nadmíru dobře a postará se o to, aby nikdy v ničem nestrádaly – ani ony a ani děti.
Je tedy přirozené, že se povinnost přinést domů peníze více váže k mužům než k ženám. A pokud tento úkol splníte, stanete se chlapem, kterého se jen tak nějaká žena nevzdá a bude vědět, že s vámi bude mít jistotu v podobě toho, že se o ni a rodinu vždy postaráte.

..2         PARTNERSKÁ POVINNOST

Každá žena touží po tom, mít muže, který by o ni projevil zájem v každém okamžiku a dopřál jí pocit, že je milovaná a žádaná. Kromě pravidelného sexuálního styku, který se snad ani za povinnost pokládat nemůže, byste měli vaši partnerku zásobovat láskou, pozorností a doteky, kterými dáte najevo, jak vám na ní záleží. A to už vaší povinností z pozice partnera zcela jistě je!
Obyčejný polibek, pohlazení, slovní vyjádření toho, jak ji milujete a vážíte si jí je něco, co by mělo býtpřirozenou součástí vašeho vztahu, ve kterém žijete.
skákání na pláži

..3         POVINNOST POSLOUCHAT

Není výlučně potřeba, abyste poslouchali povelům a žádostem všeho, co vaše partnerka nebo přítelkyně požaduje. Je však nevyhnutelné, abyste poslouchali hlas rozumu, který vám určí správný řebříček hodnot a udělá z vás muže, který bude pro ženu tím nejlepším, co ji mohlo potkat.
Patří k tomu povinnost být věrný, zodpovědný, poctivý, hodný a obětavý v době, kdy jste zadaný muž a máte srdce a oči pouze pro vaši milovanou, bez které nemůžete žít. A vaší povinností je to, dokázat jí to ve všech ohledech.