Press "Enter" to skip to content

Pánská jízda

0

Úniková hra

Chcete si vyzkoušet na vlastní kůži, jaká je to být vězněm? Hledejte pomocí hlavolamů a rébusů únikový východ. Můžete si vybrat z celé škály různých motiv. Vězení, drákulovo doupě, mučírna, a podobně. Všechny s dokonalou propracovanou logikou a prostředím. Zcela vás vtáhnou do děje.
voják se zbraní

Laser game

Skvělá střílecí hra. Vyburcuje ve vás adrenalin. Tma a barevné lasery dodají místu tu správnou atmosféru. Existuje více druhů, vyberte si, která verze vám bude nejvíce vyhovovat.

Paintball

Chcete se stát bitevním hrdinou? Jděte si užít střílecí mánii. Plazte se, skákejte, běhejte a braňte se útoku kuliček. Vyhýbejte se různým překážkám. Kolik budete mít bodů?

Offroad

Vyjeďte si do terénu na čtyřkolkách. Bláto, svah, štěrk, užijte si zábavu jen pro odvážné muže. Rezervujte si termín, dostanete celou potřebnou výbavu a školení instruktorem pro maximální bezpečnost. Je zapotřebí mít řidičský průkaz sk. B, a samozřejmě plnoletost.

Kurz přežití

Naučte se orientovat v přírodě, rozdělat oheň bez sirek, reagovat na nebezpečné podněty, a co je v lese k jídlu v případě nouze. Kterého muže by takový pořádný kurz přežití nebavil?
jízda na čtyřkolce

Vojákem

Vyzkoušejte si jaké je to být vojákem. Armádní výcvik vám připomene všechny ty mnohdy krásné vzpomínky na vojnu. Nebo chcete svým dětem ukázat, jaké to bylo? Zapojte je. Vezměte je na projížďku vojenskou technikou. Budou mít jistě zážitek, na který se jen tak nezapomíná.

Counter-strike

Milujete tuto počítačovou slavnou hru? Chtěli byste si ji vyzkoušet na vlastní kůži? Vzrušující zážitek, při, které vám nebude stačit mačkání tlačítka na ovladači. Bojujte v týmu, zachraňte rukojmí, získejte zbraně.

Segway

Adrenalin není nic pro vás, a chcete raději volnější zábavu? Vypůjčete si Segway zařízení. Můžete vyrazit na výlet po různých parcích nebo za památkami Prahy, a to vše bez šlapání a unavených nohou. Zamilujete si je!