Press "Enter" to skip to content

5 největších „vad“ mužů

0

1.      Jsou prostě „v pohodě“

Známe to všechny. Děti zlobí. Doma práce jako na kostele. Lednice zeje prázdnotou. Pes chce jít na procházku. Rozbila se televize. Kamarádi mají přijít na večeři. Nevíte, kam dřív skočit a stal se z Vás uzlíček nervů. Za to Váš partner je úplně „v pohodě“! Muži prostě řeší problémy až tehdy, když nastanou, a to jen ty nejdůležitější! Výjimkou je samozřejmě sport. Ten je důležitý vždy.
 úspěšný muž

2.      Vtipkují v „nesprávnou chvíli“

Je úžasné mít za partnera vtipálka. V jeho přítomnosti obvykle vládne uvolněná atmosféra. Problém nastává, když potřebujete řešit něco vážného. V tu chvíli Vám salva smíchu zrovna nepomůže. Někteří muži mají sklony humorem řešit téměř každou situaci. Dokud však nedělají nevkusné vtípky před Vašimi rodiči, dá se to zkousnout.
 nespokojená žena

3.      Hluchý telefon

Z práce už odešel. Nebere mobil. Nastává několik hodin strachování, co se mu proboha stalo. Mohl dostat infarkt. Měl dopravní nehodu. Vyloupili banku, když byl zrovna uvnitř. Přepadli ho a teď leží někde zmlácený.  Přesně takové teorie si dokážeme vytvořit, když muž nepřijde domů. Ten se však vrátí naprosto v klidu po několika hodinách s tím, že byl se starým známým na pivu, že nám o tom určitě říkal a vůbec nechápe, proč jsme se o něj tak bály.
 

4.      Jednostranné žárlení

Muži nesnáší hysterické a žárlivé scény. Mnozí tedy raději zalžou, aby se jim vyhnuli. Každá partnerka zkrátka nepochopí, že byl na kávě se známou, a pak ji odvezl domů, jelikož se strhl liják. Situace se otočí, když partnerka jde na kávu s kolegou, jelikož musí dořešit pracovní záležitosti. V tom případě musí nahlásit, s kým tam jde, kdy přijde, co budou řešit a možná jakou kávu si objedná. Žárlivé scéně se ovšem stejně nevyhne. Muži občas svým ženám dělají to, co sami nesnáší.
 

5.      Na stadion ano, do divadla ne

Chcete miláčkovi udělat radost, tak s ním jdete na fotbalové utkání. Říkáte si, že on pak pro změnu půjde na Vaše oblíbené divadelní představení. Výsledek je ovšem takový, že ho přemlouváte několik měsíců. Když konečně přijde Váš den, je několik možností, jak se vykroutit. Varianta A – partner se celý den tváří natolik otráveně, že radši darujete lístky sousedům. Varianta B – partnerovi se udělá z ničeho nic na umření. Varianta C – partner celé vystoupení prospí.
 vousatý muž
Muži mnohdy nedělají věci proto, aby nás naštvali, ale zkrátka jim nedochází, že bychom se mohly zlobit. Někdy je prostě asi lepší tolik je neřešit.