Press "Enter" to skip to content

Zúčastnit se konference o UAE?

0

Chcete se dozvědět o nerostných zdrojích a jejich financování? Benzín a naše situace v Čechách a vztahy s Ruskem je rapidně nejhorší za celé doby. A máme novou cestu, jak zlepšit vztahy a nabrat nové sily pro naši ekonomiku, a hlavně to co děláme je pro naše občany, zákazníky a podnikatele. Naše ceny půjdou také dolů, ne dnes, ne zítra ani za týden, ale rok nebo dva roky a budeme na to dobře. Hlavně pro ty, kteří jezdí nebo vtom makají. Zní to hrozně. Ano, víme to. Děláme vše po lepší budoucnost s UAE a snažíme se pro vás najít lepší ceny a dostupné ceny pro každého občana nebo pro podnik u nás. Začali jsme v říjnu a jako účastník konference v UAE Sunus, tedy v hlavním městě Rás al-Chajma. Máme tolik zkušeností, jak pomoct naší ekonomice a pomoct občanům. Program, který jsme tam zažili na vlastní oči byl záživný, na profesionální úrovni a rozhodně nabitý.

Solární panely

Jak to začínalo a jak to vlastně bylo?

První den přednášel jednatel společnosti, který ukazoval svůj produkt, který chtěl prodat nám, ale nebyl to jeden podnikatel, ale bych ji více a svou energii se snažili předat své schopnosti a dovednosti, jak v obchodu, tak i v PR. Zážitek nejlepšího formátu. A našli jsme cestu, jak nám pomoct a jak jim udělat pořádnou zakázku přes solární technologie. Naše akce je podporována, jak vládou ČR, kde je v čelu Jiří Slavík. Podpora přichází z každé strany, protože zvěrstva, které dělá Rusko nesmíme ignorovat, ale musíme reagovat na sankce a ulevit zátěž naší republiky na Rusku a být součástí západu nikoliv ne východu.

Solární technologie

Náš nový plán a jak bude fungovat?

Navážeme na spolupráci se Saudskou Arábii a budeme se odpoutávat od Ruska a naše obchodní vztahy budou přívětivější se západem než teď s Ruskem. A jsme zásadně pro zlepšit vztahy se západem a navázat lepší obchodní vztahy než do teď. Doufám, že jste se dozvěděli něco nového a další nové informace Vám budeme postupně přidávat a budeme vás dostatečně informovat.