Press "Enter" to skip to content

Ten správný čas pro fazole mungo

0

Cítíte se uprostřed zimy unavení a bez energie? Jednou z příčin může být přesycení organismu tuky, cukry a úbytek minerálních látek i vitamínů. Mnoho z nás tento problém většinou řeší zakoupením různých doplňků stravy v podobě tablet, což je sice jedna z cest, ale pokud chcete pro sebe udělat ještě něco navíc než spolknout denně několik tabletek, zkuste zavítat do naší prodejny se zdravou výživou a poohlédnout se zde po produktech, které nabízíme.
Saláty připravené na několika talířích
Najdete zde vše, co prospěje vašemu organismu a podpoří vaše fyzické i duševní zdraví. Pokud jste v tomto směru ještě nedotčení, ale máte chuť změnit svůj způsob stravování, doporučujeme zakoupit mungo fazole na klíčení, jejichž příprava a v neposlední i sama lahodná chuť vás velmi mile překvapí.Nelekejte se tohoto exotického názvu, neboť tato rostlina zvaná Vigna zlatá, vydává zelené, nebo tmavě červené kulaté plody, chutí velmi připomínající hrášek. Nejcennější jsou v syrovém stavu, v naklíčené formě, protože právě v jejich klíčcích se ukrývá celá řada minerálních látek, jako je železo, vápník, železo, hořčík a mnoho vitamínů. Díky těmto a mnoha dalším látkám se tento “životabudič „může směle řadit mezi detoxikační pokrmy s příznivým vlivem na hladinu cholesterolu a pozitivně působí také na krevní oběh i imunitu. Těchto zázračných kuliček se nemusejí zříkat ani osoby trpící celiakií, nebo diabetem.
Misky se zdravou výživou
Vysoký podíl vlákniny se odrazí ve vyrovnaném prostředí tlustého střeva a podporuje celkový proces trávení. To je tedy několik pádných důvodů proč vyzkoušet v pohodlí domova s využitím minimálního prostoru naklíčit svoje vlastní mungo fazole, které využijete v mnoha pokrmech.

Nebojte se vyzkoušet tak jednoduchou, a tak vynikající superpotravinu jako jsou stále oblíbenější mungo fazole. Nebojte se se udělat krok k vašemu lepšímu zdraví!