Press "Enter" to skip to content

Sluneční brýle jsou žádoucí!

0

Sluneční brýle jsou žádoucí!

Dnes se už nemusíme dlouze vysvětlovat, že nošení slunečních brýlí je velmi důležité pro náš zdravý zrak. Přišli na to i pánové, kterým, ostatně, sluneční brýle pánské Luxbryle.cz velmi sluší.

Bývají elegantním řešením a nepostradatelnou pomůckou při cestách, ale stávají se běžným doplňkem i při procházkách a výletech, kdy slunce dovede někdy pražit až neskutečně a oči začínají slzet. To už je známkou toho, že tento proti sluneční doplněk měl oči již dávno chránit a nečekat, až si o to samy řeknou.

pánské brýle

Pánové si leckdy dávají záležet na správném výběru pánských slunečních brýlí, protože tyto pomůcky dovedou i pomyslně změnit výraz obličeje. Pánové, máte kulaté líce? Pak vám doporučíme úzké rámečky s hranatými okraji, který je zeštíhlí, pokud o to tedy stojíte…? V tom případě můžete i volit výraznější horní obroučky.

Jaká „skla“ v případě, že máte hranatou tvář?

hrantaté brýle

Zapomeňte na malé a nenápadné obroučky, které by vůbec nevynikly, ale naopak vsaďte na netradiční a netypické tvary. Právě pro vás bude vhodný extravagantní model Santiago díky robustnější konstrukci, kdy očnice jsou spojeny širším můstkem. Na vaší tváři se budou skvěle vyjímat a možná přitáhnou i zvědavé pohledy mladých dívek, kdo že se za nimi skrývá..?

Máte oválný tvar obličeje?

Pak gratulujeme, protože zde máte neomezený výběr, jelikož vám budou slušet všechny typy brýlí! Na jakýkoliv tvar ukážete, ten vám prostě sedne. Takže je jen na vašem výběru, ve kterých se budete cítit dobře a pohodlně.

Trojúhelník? I pro ty existuje skvělá nabídka!

Jestliže máte tvář ve tvaru trojúhelníku, i pro vás jsou tu samozřejmě obruby, nýbrž by měly být spíše kulatějšího typu.

Ale pro všechny sluneční pánské brýle je důležité to, že nesmí nikde tlačit, měly by být příjemné na nošení a měli byste z nich mít dobrý pocit. Samozřejmě by měly i sloužit k účelu, ke kterému jste si je zakoupili! Tudíž je nezapomínejte v autě, ale mějte je vždy sebou!