Press "Enter" to skip to content

S kytarou kamkoli

0

Máte zájem se učit novým věcem? A jak se naučit hrát na kytaru v 10 lekcích?

Máte rádi zvuk kytary a líbí se vám, když se hraje na kytaru třeba u hořícího ohně kde opékáte buřty a k tomu si zpíváte písničky? A rádi by jste se to naučili? Můžete se zapsat na kurzy, nebo hledat na internetu a učit se podle videí. Ale jsou tu pro vás Petanovy kurzy, ve kterých se můžete naučit spousty věcí a přitom se naučit i hrát na kytaru. Pokud máš strach, nebo se stydíš vystupovat před spousty lidí, tak v kurzech tě naučí jak postupovat a v kurzech vás to odnaučí. Nejste trpělivý, nebo si myslíte, že by jste lekce na kytaru lajdali. Nebojte se, v tomhle vás nenecháme a společně se zvládnete jak se říká dokopat ke cvičení. Velké plus při online kurzech je to, že nemusíte jezdit nikam daleko do hudební školy, které většinou jsou ve městech a ne každý má vlastní auto nebo řidičské oprávnění. Dojíždění by vás jen odrazovalo ke cvičení. Takže teď máte možnost učit se online. A tak kurz dotáhnout až do konce.

elektrická kytara

Hudba je přeci pro každého z nás nějaká terapie, která nás uvolňuje a dodává nám energii. V 10 lekcích vás naučí jak správně držet kytaru, zahrát až 7 písniček, zazpívat písničky, které zvládnete zahrát. Naučí vás i všechny základní akordy, které budete potřebovat k hraní + základní kytarové rytmy. Skvělé na kurzech je, že první lekce online je zcela zdarma, aby jste se mohli podívat, jak takový online kurz kytary probíhá. Takže naši zákazníci „studenti“ ví, co mají od kurzu očekávat. Vidí jak se vede online lekce, kde přímo je studentka, která hraje taky na kytaru a učí se. Takže můžete přesně vidět, jak studentka s kytarou zachází a vy tak podle ní můžete opakovat a přímo vidíte co slečna dělá. Takže když to zvládne ona, tak proč by jste to jako začátečník nemohl zvládnou i vy díky Peťanovým online kurzů.

kytara

Po skončení lekcí si můžete sami hrát písničky, které si najdete a zvládnete. Potom můžete klidně přisednout k ohništi, vypůjčit si kytaru, nebo nejlépe si přinést pyšně svoji a pořádně to tam rozjet. A taky ukázat všem co jste se dokázali naučit za 10 lekcí online kurzu. Sami uvidíte, že to opravdu sklidí úspěch a pokud nemáte žádnou slečnu, tak co není může klidně být. Pánové, dámy na hudebníky letí. Takže další motivace k tomu si zaplatit kurz kytary.