Press "Enter" to skip to content

Reklamní oblečení

0

Každý z nás, kdo vlastní svojí firmu by měl dělat vše proto, aby byly zaměstnanci spokojení. Nejlepší věc, co pro ně můžete udělat je rozhodně zvýšení platu, ovšem ne vždy to jde. Další velice oblíbenou věcí pro zaměstnance, je určitě nějaký benefit. Nejčastěji to bývá příspěvek na stravu, či na wellness. Ovšem co také ocení je rozhodně oblečení, ve kterém budou v práci chodit. Pokud takový benefit nemáte, tak ho udělejte co nejdříve, ať Vám zaměstnanci neutečou.

reklamní textil

Trička a reklamní textil https://promotextile.cz/sk/, je jeden z nejlepších benefitů, které pro zaměstnance uděláte. Ovšem není to benefit pouze pro zaměstnance, ale také pro firmu samotnou. Díky tomu, že obdarujete své zaměstnance oblečením, je nejen oblečete, ale také budete propagovat svojí firmu. Na oblečení si totiž umístíte název Vaší firmy, nebo logo s nápisem. Díky tomu, budou lidé, co k Vám do firmy přijdou ihned vědět, že jste zaměstnanec a pomůžete jim. Na druhou stranu toto oblečení budou zaměstnanci nosit i mimo práci. Tím Vám nevědomky získají nové zákazníky, díky tomu, že si někdo názvu společnosti všimne. Lidé jsou strašně zvídavý a nebude trvat dlouho, než se ozve první zákazník, nebo si začne zjišťovat, o jakou firmu se jedná.

reklamní textil

Díky firmě, která tento reklamní textil vyrábí, si můžete objednat na benefit nejrůznější věci. Firma totiž nevyrábí pouze trička a mikiny, ale také ostatní oblečení. Mezi toto oblečení patří čepice, polokošile, roušky, ale také tašky. Ty můžete darovat, jako dárek na Vánoce pro zaměstnance. Samozřejmostí je, že si můžete určit barvu oblečení a také rozměry. Ty jsou od nejmenších velikostí, po ty největší.

Pokud tedy sháníte vhodný benefit pro Vaše zaměstnance a nic Vás nenapadá, tak zvolte právě reklamní textil. Nejen, že budou spokojení zaměstnanci, že jste pro ně něco udělali, ale také zvýšíte povědomí Vaší firmy.