Press "Enter" to skip to content

Nezapomeňte na správné vybavení

0

Bazénová hadice https://www.chlorito.cz/bazenove-hadice je jedním z nepostradatelných pomocníků při údržbě vody ve Vašem koupání, který je dost opomíjen, a přitom je tak důležitý a potřebný. Jejich prvořadým úkolem je propojení Vašeho koupacího zařízení s filtrací, ale také třeba s vysavačem či solárním ohřevem a nemůžeme zapomenout na velmi důležitý úkol, kterým je napouštění vody na začátku koupací sezóny a její vypouštění na konci letní sezóny. Při údržbě Vašeho koupacího zařízení má tento pomocník opravdu nezastupitelné místo.

čištění bazénu

Bazénové hadice se v dnešní době dodávají na trh ve dvou základních průměrech, aby odpovídaly všem druhům koupacích zařízení, a hlavně všemu vybavení, se kterým se nutné celé zařízení propojit. Jsou vyráběny z pevného, ale přitom pružného materiálu odolného vůči poškození jak přípravky pro údržbu vody, tak také vůči mechanickému poškození. Díky své odolnosti Vám vydrží sloužit po dlouhá léta. Stačí si jen vybrat správný průměr, a to buď v modré, bílé nebo černé barvě. Pro připojení k solárnímu ohřevu je výborné použít hadice v barvě černé. Nesmíte ovšem opomenout, že k připojení budete potřebovat i další drobné pomocníky, jako jsou spojky či spony a možná i koncovky či ventily nebo rozbočky, které také naleznete v nabídce příslušenství k bazénu.

žebřík v bazénu

Co se týče nejrůznějších pomocníků z řad příslušenství, nejsou hadice jediným důležitým pomocníkem při údržbě bazénu. Mezi příslušenstvím naleznete také síťky a vysavače, které se postarají o mechanické nečistoty či třeba plovák nebo dávkovač tablet, díky kterým se dostanou účinné látky z tablet do celého obsahu Vašeho koupání. Samozřejmě zde najdete i náhradní díly k Vašemu koupání, jako jsou například kvalitní schůdky, skimmery či pískové filtrace. Proto nezapomínejte, že k úspěchu je potřeba mít to správné vybavení.