Press "Enter" to skip to content

Mateřská dovolená s romantickým dětským kočárkem Kunert

0

Jedním ze symbolů mateřské dovolené jsou dětské kočárky. Umožňují bezpečnou a pohodlnou přepravu kojenců a batolat i na delší vzdálenosti. Mezi nimi naleznete i značku Kunert, která přichází na trh s výrobky, označenými mimo jiné typovou sérií s názvem Romantic.

Romantické tóny barev

Velkým problémem současné doby je vybrat barvu kočárku takovou, aby nám vyhovovala. Není to záležitost pouhých kočárků, stačí se porozhlédnout kolem sebe a zjistíte, že velmi omezené barvy se vyskytují i v odvětví výroby nábytku, domácích spotřebičů a dokonce i karosérií automobilů. Převládají v nich odstíny šedé, tmavě modré, hnědé, až černé, a pastelové barvy jakoby se z našeho života začaly vytrácet. Dětské kočárky Kunert Romantic jsou alespoň světlou výjimkou, prodávají se v barvách světle modré, bílé, růžové i pestrobarevné, tak, aby to vyhovovalo romantickým duším. Mimochodem, barva kočárku má také významný vliv i na děti, které se v nich vozí, zejména na vývoj jejich psychiky.

dětský kočárek

Velký průměr kol v retro stylu

Zaměříte-li svou pozornost na podvozek kočárků Kunert Romantic, zjistíte, že jejich kola nápadně připomínají ta od kočárků vyráběných za socialismu. Je to svým způsobem zdařilý pokus o retro styl, a nejen to, podstatné je, že kola velkých průměrů s výpletem se osvědčila v terénu jako velmi praktická.

žena s kočárkem

Odpružený stabilní podvozek

Kola jsou posazena na pevném a stabilním odpruženém podvozku s odkládacím prostorem pro nákupy a další předměty. Rám je konstruován tak, aby poskytoval maximální komfort pro děti i pro osoby, které kočárek tlačí. Velká kola také umožňují lépe překonávat terénní nerovnosti a překážky i v místech mimo upravené povrchy městských ulic a nákupních center. S kočárky Kunert se můžete směle vypravit i do přírody.

Pohodlí pro miminka a batolata

Výrobce kočárků Kunert pochopitelně nezapomíná ani na pohodlí dětí uvnitř přepravní korby. Vnitřní výplň tvoří silné polstrování, které brání otřesům při pohybu v terénu, což je pro pohodlí a zdravý vývoj malých dětí klíčové.