Press "Enter" to skip to content

Lila šaty, ve kterých se za vámi všichni ohlédnou

0

Pudrově fialová, lila, nebo někdy se jí říká i lila barva je barva něhy. Charakterizuje zdrženlivost, ale zároveň oddanost a eleganci a celkově dělá jemný dojem. Co je však důležité je to, že tato barva sluší všem ženám jakéhokoliv věku, typu pleti, anebo dokonce barvy vlasů. Vždy z vás udělá tu opravdovou bohyni, která bude působit sebevědomě, upoutá na sebe pozornost a každý kdo projde kolem se otočí, protože na ní bude moci oči nechat. Proto byste měla navštívit webové stránky mlada-moda.cz a podívat se na naši velkou nabídku lila šatů mlada-moda.cz.

Lila šaty

Jak jsme již zmínili výše, lila, pudrově fialová, nebo šeříková barva je barva jemnosti. Působí přirozeně a žensky. Přesně takto budete působit i v lila šatech na své okolí. Naším největším lila hitem jsou puntíkované šaty v převazovaném střihu s vázáním v pase, které máme v šesti barvách – lila, mentolová, světle modrá, pudrově růžová, barva ecru a meruňková. Tyto šaty jsou univerzální velikosti a padnou jak na postavu S, M, ale i L. Neuděláte chybu, pokud k nim obujete letní sandálky, či pantoflíčky, černé lodičky na jehlovém podpatku, nebo vaše oblíbené a pohodlné bílé tenisky. Tak, či onak budete vypadat skvěle.

lila šaty

Dalším, v poslední době hodně populárním kouskem jsou sportovní šaty s kapucí a prodlouženou zádí, které nabízíme dokonce v patnácti různých barvách – lila, béžová, cappuccino, grafitová, červená, královsky modrá, černá, šedá, meruňková, mentolová, jasně růžová, světle modrá, tmavě tyrkysová, khaki a fuchsiová. Velikost je také univerzální (od S až po L), ale co bychom rádi zdůraznili je to, že šaty jsou stvořeny z 90 % bavlny a z 10 % z elastanu, tudíž jsou pokožce velmi příjemné. Nejvíce se k nim hodí tenisky, ale pokud je doplníte zajímavými kotníkovými botkami, váš outfit také bude vypadat skvěle.

Pro větší nabídku našich lila šatů, se rozhodně podívejte na náš e-shop mlada-moda.cz a vyberte si ten svůj originální kousek, který se vám bude pohodlně nosit.