Press "Enter" to skip to content

Jak zvýšit povědomí o své firmě?

0

Začít podnikat je v dnešní době opravdu snadné, vstupní kapitály nejsou nikterak vysoké a není zapotřebí žádné vzdělání. I z tohoto důvodu u nás každým rokem vznikne tisíce firem, jejichž majitelé se snaží vydobýt cenné místo na piedestalu, ze kterého mohou kdykoliv spadnout. Jen málo začínajících podnikatelů si pak uvědomuje skutečnost, že ne každý může v tomto těžkém boji za cestě k samostatnosti uspět. Za podnikání stojí smutná skutečnost, že každá druhá firma nepřežije ani první rok od svého založení. Klíčový je v tomto případě marketing, do kterého se řadám začínajících firem nechce investovat. Neboť se jedná o vysoké částky, jejichž investice se ukáže až v řádech měsíců. Mnoho takových firem ale zkrátka nemá potřebný obnos peněz, nemůže si dovolit reklamu v televizi ani billboardy na frekventovaných ulicích. Tak co teď? Důležité je být iniciativní a vždy krok před ostatními. Reklamní banner může být nenápadný a tam, kde by ho nikdo nečekal.

Sociální média

  • Osobité vizitky

S vizitkami se může pochlubit každá začínající firma, proč tedy potencionální zákazníky nezaujmout hned v prvním kroku? S těmito malými papírovými obdélníčky je to často složité, na jednu stranu musí být praktické a v odpovídajícím rozměru, na straně druhé musí zaujmout hned na první pohled. Začneme klasickým rozměrem, přidáme jednoduché písmo a změnit můžeme třeba materiál. Co třeba dýha a gravírování? Dýha je podobně těžká jako papír, přesto tak neotřelá.

Nový start-up

  • Logo s nápadem

Stejně jako vizitky, tak i loga patří mezi neodmyslitelnou součást každého začínajícího i ostříleného podnikatele. Jak vytvořit logo, které bude definovat myšlenku firmy a zároveň dokáže dostatečně zaujmout? Tvorba loga Pardubice je přesně to, co hledáte. Vytvoří vám efektní logo přímo na míru, které bude duchem vaší firmy, ale hlavně dokáže potencionální zákazníky zaujmout.