Press "Enter" to skip to content

Dobrota z domácích jablíček

0

Jablíčka jsou zdravou pochutinou, to ví snad už i každé malé dítě a maminky proto kupují již batoleti jablečné přesnídávky. Jen je potřeba si všímat, zda jsou tyto pochoutky zcela přírodního rázu a nejsou „nacpané“ zbytečnými přídatnými látkami. Bohužel i v jídle pro děti se někdy najdou nežádoucí látky. Ale to se v naší jablečné pochoutce, která je vyrobená s láskou z červených zralých jablíček, která jsou voňavá jako z růže květ, se nemůže stát!

Ve skleničce o hmotnosti 0,37 kg zapátrejte lžičkou a s určitou přesností zjistíte a ujistíte se, že jsme si nevymýšleli a lžičku zaboříte do přirozeně sladkého jablečného pyré, které chutná jako svěží vánek a zachovalo si svou sladkou chuť. Jablíčka sklizené z našeho ovocného sadu totiž jsou v bio kvalitě a při výrobě směsi neprocházejí vůbec varem, takže se neničí výživové hodnoty, a proto je i zachována přirozená sladká chuť, barva a sladkost.

jablíčko strom

Udržujeme staré odrůdy jabloní a právě proto si tak výtečně můžete pochutnat na tomto skvělém produktu, respektive vaše děti. Ale i mnozí dospělí přišli na chuť našemu jablečnému pyré. Můžete si ale vybírat i z ochuceného pyré, kam jsme přidali čerstvé jahody, a to vše bez zbytečného cukru, neboť ovoce je přirozeně sladké. Navíc se jedná o produkty ekologického zemědělství. Vše potřebné pro výrobu těchto pyré pěstujeme na našich pozemcích ve zdravém ovzduší a s láskou je opečováváme. To můžete poznat i na chuti našich výrobků, které si můžete vychutnat spolu s vašimi dětmi jako mlsek přímo ze skleničky anebo jako úžasnou svačinku s hustým bílým jogurtem.

bílý jogurt

Také máme vyzkoušené pyré na doladění horkých lívanců se smetanou – to je teprve pak pochoutka!

Po otevření skleničky doporučujeme uložit otevřené pyré do lednice do boxu s chlazením čtyři až osm stupňů. Ale neobáváme se toho, že by snad zůstalo otevřené a nespotřebované, protože jakmile ochutnáte, nemůže přestat! Takže nebude co uklízet do lednice, nýbrž do myčky!