Press "Enter" to skip to content

Do nového nebo do starého

0

Vybrat vhodnou nemovitost k trvalému bydlení bývá mnohdy velký oříšek. Však musíte brát v potaz spoustu aspektů, podle kterých se budete v závěru rozhodovat
§ prvním z nich je nepopiratelně cena, která může nakonec rozhodnout
§ dalším z aspektů je dispozice bytu nebo domu
§ záležet také bude na lokalitě a dostupnosti od vašeho zaměstnání
§ důležitá je také občanská vybavenost v blízkém okolí (školka, škola, obchod, lékař atd.)
hnědý venkovský dům
Pokud vezmete v úvahu všechny aspekty, na kterých vám nejvíce záleží a které jsou pro váš výběr důležité, možná nakonec zjistíte, že buď budete muset slevit ze svých nároků nebo sáhnout hlouběji do kapsy. Ty žádanější a oblíbené lokality jsou samozřejmě co do cen nemovitostí jedny z nejdražších a developeři jsou si takové atraktivní lokality moc dobře vědomi.
Pokud máte dostatek potřebných financí a pokud plánujete vámi pořizovanou nemovitost užívat dlouho a následně ji třeba přenechat vašim dětem, pak je novostavba tou správnou volbou. Budete mít výhodu v tom, že vše bude nové, moderní a že vás nebude ještě před nastěhováním čekat rekonstrukce nebo nějaké opravy.
klíč v zámku
Bydlení v novostavbě vám zkrátka přinese spoustu nesporných výhod . Sice za takovou novostavbu zaplatíte více peněz, ale s tím, že do rekonstrukce a oprav nemovitosti nebudete muset v příštích několika letech vkládat téměř nic.
Pokud si také třeba vyhlédnete bytový projekt, který je ještě ve stavu rozpracovanosti, pak máte také výhodu v tom, že si můžete vybrat některé interiérový úpravy nebo lepší provedení dveří, vany či wc. Ovšem na takovýto byt si nějaký ten měsíc, ne-li rok budete muset počkat.
Kromě finanční náročnosti má ovšem bydlení v novostavbě převažující výhody a rozhodně se vám taková investice vyplatí. Však kdo by nechtěl bydlet v novém? Pokud jste tedy narazili na nějakou cenově zajímavou nabídku s lokalitou, která by vám vyhovovala, pak neváhejte a směle do toho.