Press "Enter" to skip to content

Dejte světu na vědomí, že se budete brát

0

Požádání o ruku je vždy velká událost. Někdy se to stane při večeři, v jiných případech na krásné rozhledně, na dovolené, zkrátka a dobře existuje tisíce příležitostí. Někteří to nepodceňují, a přesto si vyberou klasický okamžik, třeba doma v obýváku. I to je však krásné a mělo by to mít to pravé kouzlo. Jakmile řeknete ano a rozhodnete se pro svatbu, čeká Vás spoustu plánování a zařizování. Vybírání šatů a doplňků, barvy svatby a celkového stylu, jídla a pití na hostinu. K tomu všemu se dostáváme postupem času, jednou z prvních věcí, kterou budete muset také vybrat, a zařídit bude svatební oznámení.

novomanželé

Chcete mít velkou svatbu? Spoustu lidí kolem? Máte velkou rodinu, kterou budete muset pozvat, protože je to tradice? Nebo jste si jen jako malá vždy představovala velkou svatbu a chcete si splnit sen? Toužíte po tom, aby byli všichni s Vámi v tento krásný den? Cokoliv se dá splnit.

Nyní se dostáváme ke svatebčanům. Každý obřad si žádá nějaké přísedící. Tak velkou radostnou událost vždy chceme sdílet s blízkými a to nejenom pomocí mobilních telefonů, ale každý chce být přítomen. Svatební obřad stále patří mezi velkolepé události, na které se můžeme dokonale obléci a užít si jedinečné a příjemné chvíle s novomanželi. Samozřejmostí bývá dobrá hostina, spoustu skvělého jídla a pití, zábava na celé odpoledne a mnoho dalšího. Abychom mohli náš den sdílet s bližními, což je tradiční a také moderní, musíme je pozvat. K tomu slouží klasická kartička formou oznámení. A právě od toho je zde svatební oznámení Goldpress.

ruce svatební kytic

Svatební oznámení může mít v dnešní době snad tisíce podob. Existují varianty z bílého, barevného či přírodního papíru. Můžete si vybrat s mašličkou nebo bez, také různě proložené, vyražené, dokonce s vlastní fotografií. Jistě se Vám zalíbí hned několik, ze kterých si nakonec budete muset vybrat jedno jediné, a to Vás bude doprovázet ve Váš krásný svatební nezapomenutelný den.